RSS
 

FA Nutrition So Good współpraca

23 cze

Rozpoczęłam bardzo ciekawą współpracę z firmą FA Engineered Nutrition. Celem firmy jest komponowanie najskuteczniejszych produktów, stworzonych z myślą o sportowcach wszystkich dyscyplin. FA Engineered Nutrition łączy pewność sprawdzonych składników z najnowszymi zdobyczami nauki, dzięki czemu dostarcza sportowcom to, co najlepsze.

Firma oferuje szeroką gamę suplementów diety podzielonych na kilka linii. M.in. Performance Line, Wellness, Xtreme, Linia FA Core, Carborade, Healthy, Vitarade oraz So Good. Właśnie z tej ostatniej linii dostałam produkty w ramach współpracy do testowania.

 • So good! Protein o smaku czekoladowym z dodatkiem kawałków czekolady To produkt uzyskany z połączenia doskonałej jakości białka serwatki z kawałkami czekolady. Białko serwatki posiada najwyższą wartość odżywczą i aktywność biologiczną spośród wszystkich białek pokarmowych dostępnych na rynku. Charakteryzuje się łatwością trawienia i bardzo dobrym zestawem aminokwasów. Specjalne połączenie białek serwatki z kawałkami czekolady to nowoczesna formuła odżywczego i pełnowartościowego posiłku wysokobiałkowego.
 • So Good! Peanut Powder mąka z orzechów arachidowych to produkt zawierający 100% orzeszków ziemnych wyprodukowany bez żadnych dodatków. Stanowi źródło białka oraz charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika.
 • So Good! Peanut Butter smooth naturalne masło orzechowe z prażonych orzeszków ziemnych pozyskiwane naturalnymi metodami produkcji. Masło orzechowe to produkt o wysokiej zawartości białka, błonnika pokarmowego i wysokiej zawartości tłuszczów nienasyconych, w tym głównie jednonienasyconych kwasów tłuszczowych. Dodatkowo produkt nie zawiera soli i produkowany jest bez dodatku oleju palmowego i bez dodatku cukrów.
 • So Good! Flapjack to owsiany baton o doskonałym smaku, dzięki któremu szybko uzupełnimy energię w ciągu dnia. Za sprawą błonnika i innych węglowodanów złożonych na długo pozostawia uczucie sytości. Smaki: Czarnej porzeczki z wiśnią, Migdałowy z dżemem owocowym, Cappuccino, Czekoladowo-karmelowy, Czekoladowy, Rodzynki z rumem, Białej czekolady i truskawek,  Czekoladowy z wiórkami kokosowymi, Czekoladowy z orzechami brazylijskimi, Karmelowy-toffi

Zapraszam do śledzenia strony na Facebooku oraz do zakupu suplementów na oficjalnej stronie sklepu Fasklep

 
Komentarze (9)

Napisane przez w kategorii współpraca

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~lekcjewkuchni.blogspot.com

  23 czerwca 2016 o 17:51

  Gratulacje, bardzo fajne produkty:)

   
 2. ~Obiad gotowy!

  23 czerwca 2016 o 18:38

  ciekawe produkty, warte spróbowania;)

   
 3. ~Elżbieta

  23 czerwca 2016 o 19:14

  Chyba wolno mijają czasy kiedy większość ludzi słyszała produkty dla sportowców, myślała o coś dla mięśniaków.
  To są naprawdę fajne, wartościowe artykuły, nie trzeba się ich bać i aby z nich korzystać nie trzeba być przysłowiowym atletą.

   
 4. ~Ania_S

  23 czerwca 2016 o 21:09

  Bardzo ciekawe produkty, zwłaszcza to masło orzechowe :)

   
 5. ~wielopokoleniowo

  23 czerwca 2016 o 21:12

  Jaka smakowita współpraca ;-)

   
 6. ~Beti

  24 czerwca 2016 o 09:39

  Bardzo ciekawe produkty :)

   
 7. ~Magda

  24 czerwca 2016 o 11:12

  Gratuluję takiej smacznej współpracy :)

   
 8. ~Megly

  24 czerwca 2016 o 11:24

  Jadłoby się :) Same wspaniałości. No i to się nazywa współpraca na medal. Teraz czekamy na jakieś przepisy i recenzje. Pozdrawiam serdecznie :)

   
 9. ~Angelika i Monika (Candy Pandas)

  26 czerwca 2016 o 17:07

  Ciekawe produkty, które są dla nas nowością ;) Odżywki białkowe szczególnie nas ciekawią ale niedawno już zamówiłyśmy sobie zapas ;/